X-twin in BoxUž jsouuu doma :D. Po usilovném pátrání po netu a různých fórech jsem se s kámošem rozhoupali a objednali super hračky :D. Jedná se o letadýlka, která slouží pro zábavu amaterům . Tváří se nerozbitně a lamo vzdorně :D.

Ale od začátku. Při brouzdání na netu jsme narazili na českou stránku kde nabízí pros super pákarny na hraní. Hračky po kterých každý malý kluk touží. Jedná se o stránku kdosihrajenezlobi.cz a naleznete zde snad všech vychytaný blbůstky od ponorek po ufa :D . A co je nejvíc potěší jsou ceny za, kterou to můžete pořídit. Letadýlko s ovladačem z nerozbitného materialů v super provedení za 850,- Kč je hodně super.

Problém v objednání letadýlek spočíval v nedostatku zboží u distributora v ČR. Tak jsme se koukli po netu a na Ebay.de narazili na hračkárnu, které nabízela SET za 40 Euro+poštovný. A navíc set obsahuje dvě letadýlka a každé má svůj ovladač. Kdežto u SETu prodávaného u nás koupíte dvě letadýlka na stejné frekvenci s jedním ovladačem a vyjde na 1300,- Kč + poštovný.

Měl jsem možnost přes kámošku co pracuje v Německu objednat přes Ebay.de. Objednal jsem hned dva boxy, které obsahovaly 2x X-twin Bi-Wing a 2x X-Twin a v přepočtu to vyšlo na 2600,- Kč za všechny 4 letadýlka !!! Což je hodně pěkný.

Ještě zabalený 

X - Twin

Už z krabice venku 

X Twin

Dneska jak přijdu z práce půjdo hned testovat, protože včera jsem dostal letadýlka v 21h a to už nebyl čas a chuť to testovat ;). Takžeee mě to čeká dnes !!!

Svoje dojmy hned hodim na blog ;) ať je vidět jaká jsem lampa v lítání ;) 

hodiny 08:36:10 13-04-06
marty e-mail
dynamic-109-81-211-62.ipv4.broadband.iol.cz 14:33:24 11-02-16
zravim chtěl sem se zeptat co je to za druch nabyjeciho kabele nebo jestli nevíte o nějakam ovladači na prodej .předem děkuji
Zde můžete zanechat svůj komentář ;)
kontrola
Hledej na carl0s.wz.cz
Google
 
stránka se generovala : 0.04045 sekund
používám www.asus.as Získejte Thunderbird! Získejte Firefox! www.pspad.com miranda Koki pack Mv2 player
navštěvuji www.lost.cz .: Battlestar Galactica :. baner www.prison-break.cz Jak psát web Mobilnaut.cz
poslouchám carl0ss's Last.fm Weekly Tracks Chart Expresradio
friends www.m4rtin.com vy mne taky cestovatelske stranky www.florbal-forum.com tomiczzech
my button's carl0s.wz.cz RSS BLOG carl0s This is my Google PageRank™ - SmE Rank free service Powered by Scriptme Profile for carl0s