smartrady.comPřed dvěma dny jsem narazil na super aplikaci pro mpx200. Jedná se o jízdní řády pro smartphony od teamu Smartrady.com. Hned po instalaci jsem se nestačil divit co všechno to umí.

Hlavní náležitostí tohoto programu je zjistit čas odjezdu spoje z bodu A do bodu B. Při testovaní mi to našlo snad všecho co jsem chtěl. Nejdřív se musíte trošku naučit ovládání aplikace, ale nato stačí dva-tři pokusy. Prográmek je to vcelku hodně šikovný. Najde vlaky,busy a dokonce i městskou ve větších městech. Ukládat si můžete předvolené šablony, jako odkud-kam. Automaticky vloží aktuální čas, datum a vyhledá spoj. Poměrně rychlým způsobem.

Stáhnout si můžete ješte aplikaci Smartsynchro, která zaručí stále aktuální jizdní řád. Aktualizuje se v kompu připojením na internet. Jakmile připojíte telefon dojde k přenesení aktuálních dat z PC do SP.

smartrady smartrady smartrady smartradysmartrady smartrady
screeny aplikace Smartrady

Tato aplikace mě hodně mile překvapila. Je vidět dobře odvedená práce a ne žádnej pokus = profi aplikace. A díky patří teamu Smartrady.com.

 

hodiny 10:43:32 20-07-06

Pořídil jsem si nová sluchátka, jedná se o KOSS Spark Plug. Naskytla se mi možnost koupit nové za poměrně pěknou cenu. Asi o 300 Kč levněji než v obchodě. Pro poslouchání muziky používám svůj chytrý telefon motorolu mpx200, kterou jsem opatřil 1G SD kartou. K tomu, abych mohl poslouchat na mpx200 s normálními sluchátky je potřeba udělat si redukci. Mpx200 má jiný konektor 2,5 - 4 pólový jack. Proto je dobré si při předělávání zjistit co kam připojit.

MPX 200 konektor

Popis konektoru MPX 200 - 4 pólový jack

Dále si stačí koupit nebo někde sehnat hf sadu z nokie. Novou nebo jetou z bazáče cena okolo 50-150 Kč záleží jak se snažíte a hledáte. Ješte koupit 3,5 jacka samici cca 5 Kč a můžete začít pájet ;). Já jsem měl jack na starým prodlužováku.

Priprava na pajeni
Příprava na pájení konektoru.

Odpajeni jacku z prodluzovaku
Odpajený 3,5 jack.
 
Napajeny jack
Napájeny 3,5 jack.
 
Finalni podoba
Hotová přechodka.
 
Přechodka hotova. Testování nových sluchátek paráda. Ne jen tak nadarmo se recenzuje, že KOSS Sparko Plug jsou jedny z nej pecek do uší.


hodiny 14:02:41 24-06-06

Díky WM03 může Motorola MPX 200 využívat plno sw k vaší spokojenosti. Vypíšu zde nepoužívanějsí aplikace na mé MPX 200 .

 1. Total Commader 2 - Smartphone - správa složek
 2. BetaPlayer - přehrávání audio, video
 3. PocketMusic for Smartphone - přehrávání audio
 4. Oxios Memory - slouží k uvolnění paměti
 5. Slovník + budík od Sunnysoftu
 6. AgileMessenger - Icq klient pro Smartphony
 7. Papyrus - organizator
 8. GPS cell - zjistí u jaké buňky jste přihlášeni
 9. Slurp - super gamesa, máte brčko a vysávate :D
 10. TokiTori - taky cool hra, kuře běhá po různých levelech
 11. X-bar - asi nejdůležitější vychytávka pro MPxko !!!!
Tak to by jsme měli asi nejdůležitější aplikace. Samozřejmě aplikací je hafo jen si vybrat které vám přesně sedí.
hodiny 13:23:08 26-02-06

Jelikož jsem si před necelým rokem pořídil Motorolu Mpx200. Mohu zde sepsat pár řádků ohledně tohoto telefonku. Mpx200 jsem si pořídil z důvodu toho. Že jsem chtěl telefon který si může člověk sám nastavit tak jak potřebuje. Neni problém dohrát nějakou aplikaci šitou na míru uživateli Mpx200vky. Super věc je možnost přidat paměťovou kartu SD. Tu jsem si hned pořídil 1G Lexmar a jsem naprosto spokojen. Neni problem uložit několik alb v mp3 podobě a bezproblemu poslechnout na sluchátkách stereo. Mpx 200 je poměrně dost multimediální telefonek filmy zvládne přehrát taky bez problému.

Jedinou vadou na kráse u Mpx200 je její poměrně baculatý vzhled na který si časem člověk zvykne a odpustí jí, protože funkčnost telefonu to bohatě vynahradí.

Další hodně velkou chybou je slabá výdrž baterie. Standartní je 2dny a už ani o chlup vic. Spíš míň. Výrobce počítal stím, že telefon bude v rukou uživatele který často pracuje s PC a tím pádem Mpx200 synchronizuje pomocí datového kabelu. Datový kabel slouží i jako nabíječka.

Softwaru pro Mpx200 je dostatečné velké množství. Jelikož využívá systém Windowsmobile 2002 a 2003.

Tento článek by měl být lehce informativní výcuc o Mpx200ce. Časem přidám popis různých SW aplikací atd.


Zde je link na podrobnější popis Mpx200ky http://mpx200.site.cz/ .

hodiny 05:04:23 29-11-05
Hledej na carl0s.wz.cz
Google
 
stránka se generovala : 0.06599 sekund
používám www.asus.as Získejte Thunderbird! Získejte Firefox! www.pspad.com miranda Koki pack Mv2 player
navštěvuji www.lost.cz .: Battlestar Galactica :. baner www.prison-break.cz Jak psát web Mobilnaut.cz
poslouchám carl0ss's Last.fm Weekly Tracks Chart Expresradio
friends www.m4rtin.com vy mne taky cestovatelske stranky www.florbal-forum.com tomiczzech
my button's carl0s.wz.cz RSS BLOG carl0s This is my Google PageRank™ - SmE Rank free service Powered by Scriptme Profile for carl0s