army of meDvakrát zasebou se mi stalo, že mi vytuhla slušně Miranda a při nalogování se na Icq se povedl ten samy problém. Při prvním problému jsem vyřesil tím. že jsem reinstalnul celou Mirandu. Vše se tvářilo OK a po čase se problém znovu objevil. Vinu jsem přikláněl na stranu Mirandy, která má v sobě mnoho pluginů a tím pádem by mohlo dojít ke konfliktu mezi pluginy. Pro velký klid jsem přešel i když nerad na jiného klienta qip. Ten jede v pohodě nic nepadá.

Konzultoval jsem tento problém s kámošem, který se mi smál. Problém je na tvojí straně atd, ale co nestalo. Problém se ukázal i na jeho straně. Na nějakém fóru zjistil příčinu problému. U některého z kontaktů se vyskytuje avatar s nápisem " ARMY OF ME " . Ten zapříčiní pád Icq, Mirandy. Tím že dojde k maximálnímu vytížení CPU.

Zagooglil jsem a našel jsem postup jak s odstraněním problému.

Postup je následující:

Krok 1 : Nainstalujte si QIP z adresy http://qip.ru/
Krok 2 : Nalogujte se přes program QIP na Váš ICQ účet
Krok 3: Otevírejte jednotlivá okna s uživateli, kteří jsou online a pozorujte jejich ikonky
Krok 4: Jakmile na jedné bude ikona „ARMY OF ME“ (jako tady , napište mu, že jeho klient není v pořádku ptž tenhle všem jeho kámošum co mají ICQ 5.1 ho zasekává
Krok 5: napište mu ať si znovu změní ikonu za jinou, on sám o žádném nápisu ARMY OF ME netuší
Krok 6: Spusťte vaše ICQ, nyní už by mělo být vše v pořádku.

jestliže ne :
Krok 7: Znovu se nalogujte přes program QIP
Krok 8: Smažte "postiženého" uživatele z vašeho contact listu (případně si ho ještě přidejte mezi ignorované)
Krok 9: Spusťte vaše ICQ, nyní už by mělo být vše v pořádku. Jestliže ani toto Vám nepomohlo, je velice pravděpodobné že "infikovaných" přátel máte v contact listu více.

Snad je to návod jak z toho ven. Zajímalo by mě jaký vir nebo co to má na svědomí.

Našel jsem ještě jeden postup, který se hodně podobá mému postupování př prvním vytuhnutí.

Postup :

"..asi v neděli / pondělí jsem zaznamenal stejný problém jako vy, který se vyskytnul z ničeho nic bez jakýchkoliv předchozích zásahů do icq, mirandy, či obecně systému..protože váš příspěvěk nějaký blbec zamčel, znovu popíšu příznaky problému + řešení:

..má-li vás uživatel icq 5.1 (možná i jiných verzí) v CL, spolehlivě mu zatuhne klient a některým celé pc když:

1) ..nejste off-line, tzn. včetně invisible módu, ale především přímo při vašem přechodu do stavu on-line..

2) ..nebo když otevře okno zpráv pro váš nick..

3) ..nebo když odešle zprávu on vám či vy jemu..

4) ..nebo když se chce nalogovat a vy jste již lognut..

..zkrátka, má-li vás někdo v CL, je pro něj klient nepoužitelný, jelikož mu svou přítomností klienta vytuháváte..

..dalším příznakem je, že byť miranda běží normálně, originál icq klient pro stejný uin nelze spustit..ihned po lognutí zatuhne..

..řešení:
..věnoval jsem den života a značnou část nervů soudruhům z květinářství, resp. laborování nad jejich problémem..výsledek je takový, že nejspíš při nějakých hokus-pokus na serverech poškodili váš profil, nebo prováděli změnu v jeho zápisu / zpracování na serveru přičemž byla nutná "spolupráce" originál klienta a miranda tuto podmínku nesplnila, ale každopádně výsledek bádání je taký, že danou chybu způsobuje chybný profil..
..budu-li mluvit o svém případu, tak byť web rozhraní icq profilu ukazovalo správná data a byť jsem je i přes dané rozhraní znovu přeuložil, zjistil jsem, že v mirandě se mi v profilu zobrazuje země původu jako "neznámá hodnota" a časové pásmo "gmt +/-0"..když jsem obě hodnoty prostřednictvím mirandy opravil (česká rep. + gmt+1) a pro jistotu i vymazal avatar, problém s tuhnutím zázračně zmizel u všech, které jsem svou přítomností od pondělí vytuhával a i můj orig. icq klient se již připojuje bez zatuhnutí..

..tedy má rada zní:
..zkontrolujte prostřednictvím mirandy (pozor !! editace přes web rozhraní chybu nespraví) svůj profil..znovu re-editujte všechny vyplněné hodnoty, obzvlášť ty, kde je uvedená neznámá či chybová hodnota..odklikněte uložení profilu, resp. jeho aktualizaci na serveru..+ vymažte avatar, byť miranda tvrdí, že žádný nemáte..

..pokud u někoho i po této korekci problém s tuhnutím přetrvává, nechť vás vyhodí z CL, restartuje klienta a znovu do CL přidá.."

taky me to postihlo

hodiny 07:57:47 8-10-06

Našel jsem pěknou stránku na které jsou popsané tutorialy k Photoshopu. Pár věciček je tam super popsaný. Je to vysvětlený úplně pro tupouny takže neni problém docílit konečného výsledku ;). S jedním výtvorem se tu musím taky pochlubit ;)

blink porsche 

hodiny 19:48:22 3-04-06
Hledej na carl0s.wz.cz
Google
 
stránka se generovala : 0.07899 sekund
používám www.asus.as Získejte Thunderbird! Získejte Firefox! www.pspad.com miranda Koki pack Mv2 player
navštěvuji www.lost.cz .: Battlestar Galactica :. baner www.prison-break.cz Jak psát web Mobilnaut.cz
poslouchám carl0ss's Last.fm Weekly Tracks Chart Expresradio
friends www.m4rtin.com vy mne taky cestovatelske stranky www.florbal-forum.com tomiczzech
my button's carl0s.wz.cz RSS BLOG carl0s This is my Google PageRank™ - SmE Rank free service Powered by Scriptme Profile for carl0s