filmy Rafťáci

RaftaciKonečně jsem měl o víkendu možnost shlédnout Rafťáky. Už hned z prvního pohledu jde o lehké navázání na Snowboarďáky. Zase jsou tam ty dvě paka Mádl a Kotek ;) .

A znovu se tu řeší holky a kluci, takže je tu plno scén a hlášek u kterých se prostě musí člověk zasmát. Mě osobně pobavila hláška " Nadržená jak šípková Růženka ve věži " . Hláška vystihující prostě vše ;) .

Doporučuji se na tento film podívat, pokud jste viděli Snowboarďáky a líbili se. Rodinná zábavná česká teanage komedie.

Hodnocení 

Super komedie, prostě relax k zasmání dávám 8/10

CSFD 56% 

IMDB 6.8/10 

 

hodiny 20:54:04 2-05-06

Lost -Ztracení

LOSTLost patří mezi seriály, který se v poslední době vymyká ze všech seriálů nacházejících se v TV. Tento seriál produkuje společnost abc , která má na svědomí mnoho dalších seriáů. Všechny mají jedno stejné. Jedná se o propracovanost každého dílu. Seriály jsou natáčeny ve stylu celovečerních filmů a ten zaručuje šíleně velkou sledovanost. Samozřejmě ještě záleží na zpracování děje režisérem.

Samotný seriál Lost se odehrává na ostrově na, který spadne letadlo s cestujícími. Podrobný popis naleznete na českých stránkách LOST . Zde naleznete popis dílů a postav. Super je sledovat i diskuze zabývající se problematikou Lost. Jsou tam rozvíjeny teorie o tom co se vůbec na ostrově stalo :D a často se divím jací jsou lidé koumáci na co nepřijdou :D. Parádní forum je na Lapiduchu. Doporučuji navštěvovat a pročítat při sledování seriálu.

Odkaz na imdb.

lost lost lost

Moje hodnocení je 10/10.


Invasion

invasionInvasion je další vyprodukovanej seriál společnosti abc. Začal jsem ho sledovat z důvodu pauzy seriálu Lost. Invasion je opět parádně situovaný a napínavý. Přijde mi to trochu ve stylu Akta-X. Každý díl končí mnoha otazníky, takže to donutí se podívat na další.

O čem Invasion vlastně je?! Jednoho dne se přes malé městečko přežene tornádo EVE a od toho dne se za začínají idem dít různé příhody. Plno pohřešovaných lidí se najde na kraji vodních toků nádrží. Stavy lidí jsou následně zmatené. V tocích se vyskytuje určitá mimozemská potvora, která světélkuje a chytá lidi a následně vrací zpět už s poznamenaným stavem. Lidé jsou strašně citlivý na vodu. Vnímají ji všude kolem sebe a zahloubají se do ní.

Ve městečku je vyhlášena karanténa, kterou má na starosti šerif. Jeho jednání je často zarážející a proto má proti sobě postaveného rivala strážníka zdejší fauny a flory ;) . Strážník se snaží příjít nato co vlastně ty potvory jsou zač a proč tu jsou.

Invasion je občas lehce lekavé a sci-fi. Doporučuji se nato mrknout. Stojí to zato abc si nechává na svých výtvorech záležet.

Odkaz na imdb.

invasion invasion invasion

Moje hodnocení je 8/10.

hodiny 08:51:10 8-12-05

lordofdogtown1.jpgPo shlédnutí tohoto filmu je člověk nebo spíš kluk tak namotivovanej, že by hned skočil na prkno a zkusil to taky :D .

Film popisuje jak to bylo nebo mohlo být když začali prohánět prkna na ulici. Hlavní aktéři snímku jsou mlaďasové, kteří se pohybují v okolí surfařů. Když jednoho dne dostanou možnost zúčastnit se závodu ve skateboardingu pod jedním týmem z Dogtownu. A jak to tak bývá kluci jsou uspěšní a postupují víš a víš. Začínají mít své problémy, dostávají nabídky presentovat jiné firmy. Peníze je rozdělí na ty co umí a naty co jezdí jen pro zábavu a ne za prachy a ty co umí a jdou po prachách.

Všem doporučuji se na tento filmek podívat. Po dlouhé době něco co mě zaujalo. Na IMDB to má hodnocení 6,4. Je to asi tím, že snímek osloví spíš kluky než holky ;)

Zde je odkaz na ČSFD kde se dovíte co od toho máte čekat.

lordofdogtown lordofdogtownlordofdogtown lordofdogtown

 

 


Moje hodnocení filmu je 8,5/10.

hodiny 02:54:17 1-12-05

The IslandPrávě jsem dokoukal tento filmek. Někdy v léťe jsem viděl ukázky v kině a řekl jsem si, že by to mohlo být docela zajímavý snímek. Sci-fi a akce.

Filmek je založen na dobrém rychlém spádu s dobrým nápadem děje filmu. Architekti a designéři se museli slušně vyřádit na kulisách, autech a hlavně interiéru laboratoře, který je místy fakt dokonalý. Lehký nádech sci-fi ala Matrix tomu dodá pěkný spád.

Na imdb.com má tento snímek hodnocení 6.8. Co? si myslím je odpovídající.

Tento snímek je určen pro sci-fi milovníky, ale bez problému si to zkouknout může každý.

Zde je odkaz na CSFD kde je info o filmu.

island island island island

Moje hodnocení filmu je 7/10.

hodiny 03:08:38 30-11-05
Hledej na carl0s.wz.cz
Google
 
stránka se generovala : 0.05354 sekund
používám www.asus.as Získejte Thunderbird! Získejte Firefox! www.pspad.com miranda Koki pack Mv2 player
navštěvuji www.lost.cz .: Battlestar Galactica :. baner www.prison-break.cz Jak psát web Mobilnaut.cz
poslouchám carl0ss's Last.fm Weekly Tracks Chart Expresradio
friends www.m4rtin.com vy mne taky cestovatelske stranky www.florbal-forum.com tomiczzech
my button's carl0s.wz.cz RSS BLOG carl0s This is my Google PageRank™ - SmE Rank free service Powered by Scriptme Profile for carl0s